Kontakta oss

Besöksadress

Bruksgatan 47, 684 31, Munkfors
Munkfors Kommun, Värmland

Telefon

+46(0)76 793 6808

Mejladresser

För frågor:
info@skildra.se

För beställningar:
kontakt@skildra.se

Hitta till oss

Vill du bli medlem i Skildra?

Vår ideella förening Skildra Värmland (SKILDRA) är öppen för alla med intresse för historia, sagoberättande och Värmland. Här får du ta del av Skildras olika pågående projekt, medverka på våra offentliga arrangemang och till och med vara med i det kreativa arbetet själv, om du vill.

Klicka här för att komma till ansökningsformuläret

Skildra teamet

Samuel Nilsson

Producent, ordförande, initiativtagare för Skildra

samuel.nilsson@skildra.se

Alma Molin

VR-artist, illustratör, administratör

alma.molin@skildra.se

Laban Löfgren Jungnelius

Art director, cencept artist, illustratör

laban.logren.jungnelius@skildra.se

Filip Kull

Technical artist, animatör, programmerare

filip.kull@skildra.se

Thobias Borum

Marketing, webdesign, VR-artist, illustratör
thobias.borum@skildra.se

Tidstrollet teamet

Matilda Jalonen

Rebecka Pettersson

Elias Johansson

Programmerare, sound design
elias.johansson@skildra.se

Jacob Zandelin