Kontakta oss

divider

Har du en historia att berätta, vill du ta del av våra produkter och tjänster eller har du en fråga? Här finner du kontaktuppgifter till föreningen och till våra anställda

Besöksadress

Bruksgatan 47, 684 31, Munkfors
Munkfors Kommun, Värmland

Telefon

+46(0)76 793 6808

Mejladresser

För frågor:
info@skildra.se

För beställningar:
kontakt@skildra.se

tunn divider

Hitta till oss

tunn divider

Vill du bli medlem i Skildra?

Vår ideella förening Skildra Värmland (SKILDRA) är öppen för alla med intresse för historia, sagoberättande och Värmland. Här får du ta del av Skildras olika pågående projekt, medverka på våra offentliga arrangemang och till och med vara med i det kreativa arbetet själv, om du vill.

Klicka här för att komma till ansökningsformuläret

tunn divider

Skildra teamet

divider
Skildra: Samuel Nilsson kontakt

Samuel Nilsson

Producent, ordförande, initiativtagare för Skildra

samuel.nilsson@skildra.se

Skildra: Alma Molin kontakt

Alma Molin

VR-artist, illustratör, administratör

alma.molin@skildra.se

Skildra: Laban Löggren Jungnelius kontakt

Laban Löfgren Jungnelius

Art director, cencept artist, illustratör

laban.lofgren.jungnelius@skildra.se

Skildra: Filip Kull kontakt

Filip Kull

Technical artist, animatör, programmerare

filip.kull@skildra.se

Thobias Borum

Marketing, webdesign, VR-artist, illustratör
thobias.borum@skildra.se

Tidstrollet teamet

divider
Skildra: Matilda Jalonen kontakt

Matilda Jalonen

Skildra: Rebecka Pettersson kontakt

Rebecka Pettersson

Skildra: Elias Johansson kontakt

Elias Johansson

Programmerare, sound design
elias.johansson@skildra.se
Skildra: Jacob Zandelin kontakt

Jacob Zandelin